27 Sep
27Sep

                   

                    Made in Europe

Od 1896 roku, ze swojej wiedeńskiej centrali Grupa HERZ dostarcza do ponad 100 krajów na całym świecie produkty oznaczone charakterystycznym symbolem serca.


Grupa HERZ Armaturen Ges.m.b.H. należy do grona wiodących, europejskich producentów armatury i systemów instalacyjnych. HERZ Armaturen zatrudnia ponad 3000 pracowników w 40 zakładach produkcyjnych, zlokalizowanych wyłącznie na terenie Europy!Każdy z oferowanych produktów marki HERZ powstaje zgodnie z certyfikatem zapewnienia jakości ISO 9001 i objęty jest 5 lub nawet 10-letnim okresem gwarancyjnym (w przypadku, kiedy montaż realizowany jest przez autoryzowane firmy wykonawcze).HERZ jest równocześnie europejskim prekursorem w zakresie odnawialnych źródeł energii. Od blisko 40 lat firma HERZ Energietechnik Ges.m.b.H. dostarcza nowoczesne, wydajne, tanie w eksploatacji i przyjazne środowisku źródła ciepła – bezobsługowe kotły na biomasę oraz pompy ciepła.Firma HERZ Armaturen Ges.m.b.H. założona została w 1896 roku w Wiedniu, jako spółka Armaturenfabrik Gebauer & Lehrner. „Herzgasse” – tak nazywa się do dzisiaj ulica w wiedeńskiej dzielnicy Favoriten, przy której mieściła się pierwsza siedziba firmy. A rozpoznawalna na całym świecie marka HERZ właśnie od tej uliczki wzięła swoją dzisiejszą nazwę. 


Ponad stuletnie doświadczenie w obszarze techniki grzewczej i sanitarnej stanowi podstawę dzisiejszego sukcesu marki HERZ w branży HVAC. Tym, co wyróżnia produkty marki HERZ na tle firm konkurencyjnych, jest ich w 100% europejskie pochodzenie! Poczynając od prac projektowych, poprzez badania, testy, etap wdrożeń, proces produkcji, a na kontroli jakości kończąc – wszystkie te procesy odbywają się wyłącznie na kontynencie europejskim! Grupa HERZ swoje produkty wytwarza w 40 nowoczesnych zakładach produkcyjnych zlokalizowanych na terenie Austrii, Polski, Słowenii, Włoch, Rumunii, Serbii, Słowacji, Czech i Węgier.Komentarze
* Ten email nie zostanie opublikowany na stronie.